باشلادیم سنی

شارژ اضطراری همراه اول

0 گؤروش
یازار:‌

شارژ اضطراری همراه اول چیست؟

خرید شارژ اضطراری همراه اول   افزایش اعتبار اضطراری اپراتور همراه اول یکی از اقدامات سخاوتمندانه همراه اول است که به دور از انصاف است از آن بی اطلاع باشید و از آن استفاده نکنید. یکی از مشکلاتی که اکثر کاربران به طور مداوم با آن درگیر هستند، کمبود شارژ و یا اتمام موجودی حساب سیم کارت است که می تواند در شرایط اضطراری و یا خارج از کشور رخ دهد. گاهی این اتفاق در شرایطی رخ می دهد که شما به اینترنت نیز دسترسی ندارید که بتوانید نسبت به خرید شارژ اقدام کنید.

همراه اول یکی از شرکت های ارائه دهنده سیم کارت های اعتباری و دائمی است که تا به امروز توانسته بسیار موثر و کارآمد به کاربران خود کمک کند و آنها را در تمامی شرایط همراهی کند. کد اضطراری یکی از خدماتی است که هم ایرانسل و هم همراه اول توانسته اند آن را به کاربران خود ارائه دهند و آنها در تمامی شرایط حمایت و پشتیبانی کنند. کد اضطراری همراه اول به شما کمک می کند در شرایط اضطراری شارژ تهیه کنید و تماس ضروری خود را برقرار کنید.

این شرکت توانسته با ارائه این خدمت ادعای همیشگی خود با عنوان هیچکس تنها نیست را به اثبات برساند. حال باید به این موضوع بپردازیم که شارژ اضطراری چیست؟ در واقع شارژ ضروری اپراتور همراه اول یک شارژ اضطراری برای مواقع اضطراری است که شما در چنین شرایطی قادر به دسترسی به اینترنت، حساب بانکی و هیچکس دیگر برای تهیه شارژ نیستید. همراه اول آن را بدون پرداخت هزینه به شما ارائه می دهد و شما می توانید خط خود را از طریق آن به صورت بدهی شارژ کنید. این شارژ با عنوان چتر اضطراری نیز در میان کاربران همراه اول شناخته می شود.


کد اضطراری همراه اول

همراه اول برای عرضه این خدمات کدهای USSD بسیاری را در اختیار کاربران خود قرار می دهد که با پیش شماره ۱ و ۱۰ و ۱۱۱ آغاز می شوند. این شرکت در تلاش است تا در هر شرایطی به کاربران خود خدمات بدهد و آنها را به خوبی یاری کند. به گونه ای که در هر شرایطی احساس رضایت کنند و کمبودی از سوی شرکت همراه اول احساس نکنند.

مقاله پیشنهادی ما به شما دوست عزیز: کد هدیه مکالمه رایگان همراه اول

 

هزینه هر یک از این خدمات پرداخت می شود و نحوه ارائه یا گستره ارائه آنها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. کد اضطراری همراه اول به شما کمک می کند در شبکه داخلی تنها نمانید و بتوانید حداقل از دوستان و مخاطبان خود آن را دریافت کنید. در اینجا قصد داریم کدهای متفاوت همراه اول برای دریافت شارژ اضطراری را بررسی کنیم.

 

کد فعالسازی شارژ اضطراری همراه اول

کدهای USSD 1 و ۱۰ برای فعالسازی شارژ اضطراری استفاده می شوند که با استفاده از کدهای داخلی دیگر می توانید خدمات بیشتری دریافت کنید که این کدها و خدمات به ترتیب زیر می باشند:

مقاله پیشنهادی: کد گوشی سامسونگ

 

 1. #۱* (ستاره_یک_شارپ) کد شارژ اضطراری همراه اول
 2. #۱۷۰*۱* (ستاره_یک_ستاره_۱۷۰_شارپ) مشاهده وضعیت شارژ سیم کارت
 3. #۱۷۱*۱*  (ستاره_یک_۱۷۱_شارپ) فعالسازی سرویس شارژ اضطراری
 4. #۱۷۹*۱*  (ستاره_یک_ستاره_۱۷۹_شارپ) راهنمای دریافت افزایش اعتبار اضطراری اپراتور همراه اول
 5. #۱۰* (ستاره_۱۰_شارپ) کد اضطراری همراه اول
 6. #۲۵۰*۱۰* (ستاره_۱۰_ستاره_۲۵۰_شارپ) مشاهده وضعیت شارژ سیم کارت
 7. #۲۵۱*۱۰*  (ستاره_۱۰_ستاره_۲۵۱_شارپ) فعالسازی سرویس شارژ اضطراری
 8. #۲۵۹*۱۰*  (ستاره_۱۰_ستاره_۲۵۹_شارپ) راهنمای دریافت شارژ اضطراری
 9. #۲۶*۱۱۱* (ستاره-۱۱۱-ستاره-۲۶-شارپ)  ۵ دقیقه مکالمه رایگان.
 10. #۲۶۲*۱۱۱* (ستاره-۱۱۱-ستاره-۲۶۲-شارپ)
 11. #۲۶۳*۱۱۱* (ستاره-۱۱۱-ستاره-۲۶۳-شارپ)

فعالسازی کد اضطراری همراه اول

شرایط دریافت شارژ اضطراری همراه اول

دریافت افزایش اعتبار اضطراری در اپراتور همراه اول مانند سایر خدمات، دارای برخی شرایط است که شما باید آنها را داشته باشید تا این خدمت را دریافت کنید. اولین شرط این است که شما همراه اولی باشید، یعنی یک سیم کارت همراه اول داشته باشید که از آن استفاده نیز می کنید. شرط دوم این است که حداقل سه ماه از همراه اولی شدن شما گذشته باشید.

آموزش تخصصی پیشنهادی ما به شما: آموزش تعمیرات موبایل

 

علاوه بر این سیم کارت خود را در این مدت حداقل به میزان ۹ هزار تومان شارژ کرده باشید. شرط آخر این است که شما  کمتر از ۲۰ تومان شارژ سیم کارت داشته باشید تا موفق شوید افزایش اعتبار اضطراری در اپراتور همراه اول  را دریافت کنید. با این شرایط شما یکی از کاربران تحت حمایت و زیر چتر کد اضطراری همراه اول قرار خواهید گرفت. بنابراین با داشتن هر یک از این شرایط دیگر نگران گیر افتادن در شرایط سخت و بدون شارژ نباشید.


شرایط دریافت کد اضطراری همراه اول

دستورالعمل دریافت شارژ اضطراری همراه اول

با دانستن کد دستوری افزایش اعتبار اضطراری در اپراتور همراه اول شما می توانید نسبت به دریافت خدمات مورد نیاز خود اقدام کنید. با این حساب شما نیازی به اتصال به اینترنت و یا دسترسی به اپلیکیشن ندارید و در هر موقعیتی با وارد کردن کد دستوری مورد نظر، شارژ اضطراری دریافت کنید. کد دستوری آن به ترتیب زیر می باشد:

#۱* (ستاره_یک_شارپ)

یا

#۱۰* (ستاره_ده_شارپ)

هر یک از کدهای بالا شما را وارد پنل همراه اول خواهید شد. در این پنل گزینه شارژ را انتخاب کنید و پس از آن گزینه ۷ یا افزایش اعتبار اضطراری همراه اول را انتخاب کنید. با انتخاب شارژ اضطراری، شما پس از دقایقی پیامک دریافت شارژ را دریافت خواهید کرد. اما سیم کارت به چه میزان شارژ خواهد شد؟ افزایش اعتبار اضطراری همراه اول مبلغ ۶۴۰ تومان می باشد که ۴۰ تومان آن هزینه تراکنش است. این هزینه پس از اولین شارژ سیم کارت از سوی شما، از حساب شما کسر خواهد شد. هزینه افزایش اعتبار اضطراری همراه اول به اندازه یک تماس اضطراری است و شاید برای بسیاری از افراد هزینه اندکی به حساب آید. این نکته را به خاطر داشته باشید که مدت زمان استفاده از این شارژ اضطراری یک ماه است.


دستورالعمل دریافت کد اضطراری همراه اول

کد شارژ اضطراری همراه اول – کد اضطراری همراه اول – شارژ اضطراری همراه اول ۶۰۰ تومان – کد شارژ رایگان همراه اول – کد شارژ رایگان همراه اول میخوام – کد شارژ اضطراری همراه اول – کد شارژ رایگان همراه اول – کد فعال سازی مکالمه رایگان همراه اول

خدمات افزایش اعتبار اضطراری همراه اول

افزایش اعتبار اضطراری همراه اول تنها شامل ارائه شارژ به کاربران همراه اول خلاصه نمی شود و شما می توانید از دو نوع خدمات بهره مند شوید. خدمات دیگری علاوه بر کد دستوری #۱* و #۱۰* وجود دارد که با استفاده از کد دستوری #۲۶۰*۱۰* به کاربران همراه اول ارائه می شود. شما با وارد کردن این کد دستوری می توانید از خدماتی از قبیل درخواست افزایش اعتبار اضطراری همراه اول و درخواست یا تماس اضطراری را انتخاب کنید.

با انتخاب درخواست تماس اضطراری می توانید شماره یکی از مخاطبان و دوستان خود را جهت تماس وارد کنید و از او درخواست کنید با شما تماس بگیرد. برای این کار می توانید از کد دستوری #۲۶۱*۱۰* و #۲۶۲*۲۰* نیز استفاده کنید.


خدمات افزایش اعتبار اضطراری همراه اول

با کد #۲۶۲*۱* شما می توانید مبلغ ۱۰۰۰ تومان شارژ اضطراری از سوی مخاطب انتخابی خود دریافت کنید. ۴۰ تومان از این مبلغ به عنوان هزینه تراکنش کسر خواهد شد و تنها ۹۶۰ تومان از آن باقی خواهد ماند. این شارژ اضطراری به صورت انتقال شارژ از حساب مخاطب به حساب شما می باشد.

در مورد کد اضطراری نکته ای را باید متذکر شد، در صورتی که شارژ سیم کارت اعتباری شما بیش از ۲۰۰ تومان باشد شارژ ضروری همراه اول به شما تعلق نخواهد گرفت. همچنین این نکته را نیز به خاطر داشته باشید که شما تنها ۵ بار می توانید از شارژ ضروری همراه اول استفاده کنید و با رعایت یک فاصله زمانی می توانید دو شارژ اعتباری اضطراری دریافت کنید.

 

دیگر سرویس های افزایش اعتبار اضطراری همراه اول

علاوه بر خدماتی که در مورد آنها صحبت شد، همراه اول خدمات دیگری را در متناسب با چتر اضطراری همراه اول ارائه می دهد. چتر اضطراری همراه اول تمامی کاربران همراه اول را زیر چتر خود نگه می دارد و خدمات مورد نیاز آنها را ارائه می دهد. به این ترتیب کاربران خود را با خدمات خاص خود ترغیب به دریافت خدمات بیشتر می کند. کد اضطراری از اواخر سال ۱۳۹۱ راه اندازی شد و توانست با مجموعه ای از خدمات شعار خود را بیش از پیش به کاربران ثابت کند. همراه اول در صورت اتمام شارژ با ارائه شارژ اضطراری تمامی کاربران خود را زیر چتر حمایت خود قرار می دهد.

کد دستوری دیگری که برای شارژ اضطراری می تواند شما را یاری کند، کد دستوری #۲۶*۱۱۱* می باشد. با این کد شما می توانید درخواست افزایش اعتبار اضطراری از همراه اول داشته باشید.  مشترکی که شارژ اضطراری نیاز دارد و و شارژ سیم کارت او به اندازه کافی او را پشتیبانی نمی کند، می تواند تماس اضطراری درخواست کند و به مدت ۵ دقیقه با مخاطب مورد نظر خود مکالمه کند.

به این ترتیب همراه اول ۵ دقیقه را به صورت رایگان برای او در نظر خواهد گرفت، این مکالمه به صورت درون شبکه ای خواهد بود و تنها با کد دستوری #۲۶۰*۱۱۱* آن را دریافت کنید. آنچه که بسیار جالب توجه است، این است که شما می توانید این شارژ را چه از تلفن ثابت و چه از طریق گوشی همراه آن را دریافت کنید. شما باید آن را در فاصله ۵ دقیقه الی ۲۴ ساعت استفاده کنید، چرا که پس از این بازه زمانی شارژ رایگان شما خواهد سوختدیگر سرویس های شارژ اضطراری

با کد دستوری #۲۶۲*۱۱۱* می توانید تماس اضطراری از همراه اول دریافت کنید و شماره مخاطب مورد نظر خود یا مخاطبین همراه اول را وارد کنید. با این درخواست پیامک شما مبنی بر اینکه با شما تماس بگیرند، برای مخاطب ارسال خواهد شد و مخاطب با شما تماس خواهد گرفت. شما کد دستوری دیگری را پیشرو دارید و آن نیز #۲۶۳*۱۱۱* است.

با این کد مشترک همراه اولی می تواند از سایر مشترکین همراه اول شارژ درخواست کند که به نوعی افزایش اعتبار اضطراری همراه اول به حساب می آید. مبلغ شارژ چیزی حدود ۱۰۰۰ تومان است و ۴۰ تومان آن به عنوان مبلغ تراکنش کسر خواهد شد. به این ترتیب مشترک مورد نظر ۹۶۰ تومان خواهد بود. این کد دستوری پیامکی برای مخاطب مورد نظر شما ارسال می کند که وی با زدن کلید ۱ آن را تایید و یا زدن کلید ۲ آن را رد می کند.

 

برخی از دوره های در حال اجرا در مجتمع آموزشی فنی پویان عبارتند از دوره های آموزش تعمیرات برد ، آموزش تعمیرات لوازم خانگی و آموزش سیم پیچی و آموزش برق ساختمان ، آموزش تعمیرات پکیج ، آموزش نصب کولر گازی و … .

 

کد شارژ اضطراری همراه اول – کد اضطراری همراه اول – شارژ اضطراری همراه اول ۶۰۰ تومان – کد شارژ رایگان همراه اول – کد شارژ رایگان همراه اول میخوام – کد شارژ اضطراری همراه اول – کد شارژ رایگان همراه اول – کد فعال سازی مکالمه رایگان همراه او

آردینی اوخو
پنجشنبه 29 مهر 1400
بؤلوملر :

۱۱ طرح کد مکالمه رایگان همراه اول

0 گؤروش
یازار:‌

کد مکالمه رایگان همراه اول یکی از ویژگی هایی است که در اکثر طرح های همراه اول گنجانده شده است. همراه اول دارای بیشترین تعداد مشترکین در بین اپراتورها است، به همین دلیل با ارائه بسته‌های مکالمه، مانند بسته شب‌های روشن و بسته مکالمه همراهی، امکان مکالمه رایگان را به مشترکین خود ارائه کرده است تا آنها بتوانند از بسته‌های به‌صرفه مکالمه‌ی درون شبکه‌ای بهره‌مند شوند. مشترکین برای استفاده از این بسته‌ها باید با شماره‌گیری کدهای دستوری اعلام شده که در مقاله روش خرید بسته مکالمه همراه اول  معرفی می‌شوند بسته مکالمه همراه اول خود را فعال کنند.

در این مقاله قصد داریم انواع بسته‌های مکالمه رایگان یا شارژ رایگان همراه اول که در واقع می‌توان از آن برای برقراری  مکالمه رایگان استفاده کرد را معرفی و نحوه و قوانین مربوط به فعال‌سازی آن را شرح دهیم.

 

۱. طرح شب‌های روشن همراه اول

اولین طرح از ۱۱ طرح کد مکالمه رایگان همراه اول، طرح شب های روشن همراه اول است. بوسیله بسته شب‌های روشن همراه اول، کلیه مشترکین سیمکارت‌های اعتباری و دائم همراه اول می‌توانند از ساعت ۱۱ شب الی ۷ صبح از مکالمه رایگان و نامحدود بهره‌مند شوند. خارج از ساعات یاد شده هزینه مکالمات با تعرفه عادی محاسبه می‌شود.

 

بسته شب‌های روشن همراه اول

شرایط و قوانین طرح شب های روشن همراه اول:

مشترکین درصورت دریافت یکی از بسته‌های معرفی شده فقط در صورتی می‌توانند همان بسته یا بسته دیگر را فعال کنند که زمان بسته قبلی تمام شده باشد. امکان فعال‌سازی همزمان دو بسته از دو نوع متفاوت برای مشترکین وجود ندارد. (مثلا بسته شبانه و هفتگی)

 

نحوه ثبت نام و فعالسازی طرح شب های روشن همراه اول:

مشترکین می‌توانند با شماره‌گیری کد *۱۰*۳۳۳# اقدام به فعال‌سازی و بررسی وضعیت بسته‌ها کنند.

نوع خطنوع بستههزینه فعال‌سازی

خطوط دائمی / اعتباریشبانه (۲۴ ساعت)۱۰,۰۰۰ ریال

هفتگی۶۰,۰۰۰ ریال

ماهانه۲۲۰,۰۰۰ ریال

 

۲. طرح هدیه شارژ بانوان همراه اول

این طرح فقط برای بانوان می‌باشد و بانوان محترم طبق این طرح با هر بار شارژ ۳۰ درصد شارژ بیشتر دریافت خواهند کرد. این دومین طرح از ۱۱ طرح کد مکالمه رایگان همراه اول است.

 

بسته هدیه شارژ بانوان همراه اول

نحوه دریافت هدیه شارژ بانوان همراه اول

سیم‌کارت‌های اعتباری با مالکیت خانم‌ها می‌توانند با یکی از دو روش زیر ۳۰% بیشتر دریافت کنند:

 

روش اول: در این روش اول پین شارژ را خریداری می‌کنید و بعد طبق جدول زیر می‌توانید هدیه را دریافت کنید:

درخواستکد دستوری

دریافت شارژ بانوان*۱۰*۱۲۳*PIN#

دریافت راهنما*۱۰*۱۲۹۲#

 

روش دوم: در روش دوم به طور مستقیم با شماره گیری *۱*۱۴# و پرداخت با کارت بانکی اقدام به افزایش اعتبار و دریافت هدیه شارژ بانوان می‌کنید:

درخواستکد دستوری

دریافت شارژ بانوان*۱*۱۴#

دریافت راهنما*۱*۱۴۹#

 

البته مبلغ پین و شارژ هدیه طبق زمان کوتاهی قابل مصرف می‌باشد که در جدول زیر آورده شده است:

مهلت مصرف اعتبار

مبلغ شارژ (هزار تومان)۱۲۵۱۰۲۰

مهلت مصرف اعتبار(روز)۳۵۱۰۱۵۲۰

 

روش سوم: در روش سوم می‌توانید با مراجعه به فروشگاه آنلاین همراه اول هدیه شارژ بانوان دریافت کنید.

 

قوانین کلی هدیه شارژ بانوان همراه اول:

از مبلغ شارژ پین و شارژ هدیه می‌توان بصورت درون‌شبکه‌ای و برون‌شبکه‌ای بهره برد و اینترنت آن نیز طبق تعرفه جاری محاسبه می‌شود. شارژ دریافتی را نمی‌توان برای تماس با خارج و رومینگ استفاده کرد. توجه کنید که با استفاده از شارژ دریافتی امکان خریداری بسته‌های تشویقی از جمله بسته‌های اینترنت همراه، پیامک و … وجود نخواهد داشت. امکان انتقال شارژ دریافتی به سایر خطوط اعتباری وجود ندارد.

 

۳. طرح هدیه تولد همراه اول

معرفی طرح: در روز تولدتان می‌توانید یکی از سه مورد زیر را به انتخاب خودتان به عنوان هدیه از همراه اول دریافت کنید:

۲۴ ساعت مکالمه رایگان درون‌شبکه‌ای

۱۲۰ امتیاز باشگاه فیروزه‌ای (۲۴ ساعت مکالمه رایگان درون‌شبکه‌ای بعلاوه ۲۰۰ مگابایت اینترنت)

بسته اینترنت ۲ گیگابایت یک روزه

 

بسته هدیه تولد همراه اول

نحوه دریافت هدیه تولد همراه اول

هدیه تولد طبق جدول راهنمای زیر از طریق سامانه‌های #۱۰* و پیامک ۹۸۱۰+ و یا اپلیکیشن و سایت همراه من برای کلیه مشترکین دائمی و اعتباری ارائه می‌شود:

درخواستکد #۱۰*پیامک به ۹۸۱۰+

فعال‏سازی هدیه تولد/ ۲۴ ساعت مکالمه رایگان درون شبکه*۱۰*۴۱۱#۴۱۱

فعال سازی هدیه تولد/ ۲ گیگابایت اینترنت یکروزه رایگان*۱۰*۴۱۲۱#۴۱۲۱

فعال‏سازی هدیه تولد/ ۱۲۰ امتیاز باشگاه فیروزه ای*۱۰*۴۱۳#۴۱۳

دریافت راهنما*۱۰*۴۱۹#۴۱۹

 

قوانین کلی دریافت هدیه تولد همراه اول:

بسته هدیه تولد، هم به مالکین سیم‌کارت‌های دائمی و هم اعتباری ارائه می‌شود. مالکین سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری، فقط می‌توانند در روز تولد خود یکی از هدایای ۲۴ ساعت مکالمه رایگان درون‌شبکه‌ای یا بسته اینترنت ۲ گیگابایت یک روزه یا ۱۲۰ امتیاز باشگاه فیروزه‌ای را فعال کنند. بسته هدیه مکالمه درون شبکه یا اینترنت تا ۲۴ ساعت پس از فعال‌سازی معتبر می‌ماند.

بسته هدیه اینترنت ۲ گیگابایتی نسبت به سایر بسته‌های اینترنت دارای اولویت است و امکان فعال‌سازی آن همزمان با سایر بسته‌های اینترنت نیز وجود دارد. مشترکین بوسیله کد دستوری *۱۰*۴۱۲۰# می‌توانند جهت استعلام وضعیت بسته اینترنت ۲ گیگابایتی خود اقدام کنند. امکان دریافت تمامی بسته‌های موجود در باشگاه فیروزه‌ای با استفاده از امتیاز باشگاه فراهم است. این سومین طرح از ۱۱ طرح کد مکالمه رایگان همراه اول بود.

 

۴. طرح جمعه های رویایی همراه اول (ویژه سیم کارت دانشجو)

جشنواره جمعه‌های رویایی ویژه مشترکین سیم‌کارت دانشجو می‌باشد. مشترکین سیم‌کارت دانشجو می‌توانند با فعال‌سازی رایگان در این جشنواره شرکت کنند. دقت کنید که این طرح فقط تا پایان شهریور ۱۴۰۰ ادامه می‌یابد. آن دسته از مشترکینی که جشنواره جمعه‌های رویایی را فعال کنند می‌توانند از مکالمه رایگان نامحدود داخل شبکه‌ای در روزهای جمعه استفاده کنند.

 

بسته جمعه های رویایی همراه اول

شیوه فعال‌سازی

مشترکین سیم‌کارت دانشجویی می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری *۱۰*۴۴# طرح جمعه‌های رویایی را روی سیم‌کارت خود فعال کنند. هزینه فعال‌سازی این طرح کاملا فعال است. تعداد تماس‌های مجاز و همچنین مدت زمان مکالمه رایگان در روزهای جمعه نامحدود است.

 

سیم کارت دانشجو

جزئیات و کم و کیف سیم‌کارت دانشجو به قرار زیر می‌باشد. اگر دانشجو هستید و مخاطبان شما نیز دانشجو هستند و بعلاه به فکر کاهش هزینه‌های تلفن همراه خود هستید، پیشنهاد همراه اول به شما دانشجوی گرامی “سیم‌کارت دانشجو” می‌باشد.

قیمت برای مصرف‌کننده نهایی سیم کارت ۲۰۰,۰۰۰ ریال می‌باشد که حاوی ۴۰,۰۰۰ ریال اعتبار اولیه نیز می‌باشد. همچنین این سیم‌کارت ها حاوی ۶۰ دقیقه مکالمه، ۶۰ پیامک داخل شبکه و ۶۰ مگابایت اینترنت رایگان قابل استفاده در ۳ ماه می‌باشد. این سیم‌کارت‌ها شامل هزینه مکالمات راه دور و جا به جایی نمی‌شوند و دارندگان آن می‌توانند از تخفیف ویژه تعرفه ارسال پیامک درون شبکه دانشجویی بهره‌مند شوند.

این سیم‌کارت‌ها در سراسر کشور در مراکز دانشگاهی هر استان در دسترس می‌باشند. متقاضیان می‌توانند با در دست داشتن کارت ملی و کارت دانشجویی به این مراکز مراجعه و سیم‌کارت خود را پس از فعال‌سازی در همان محل در یافت نمایند. این چهارمین طرح از ۱۱ طرح کد مکالمه رایگان همراه اول بود.

 

۵. طرح هدیه شتاب در پرداخت همراه اول

کلیه مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی که قبض پایان‌دوره هر ماه را تا ۶ ام همان ماه بصورت غیرحضوری پرداخت کنند، می‌توانند به انتخاب خود از یکی از هدایای یک روز مکالمه رایگان درون‌شبکه، ۲ گیگابایت اینترنت یک روزه رایگان یا ۷۵ امتیاز باشگاه فیروزه‌ای بهره‌مند شوند.

 

نحوه فعال سازی و برخورداری از طرح شتاب در پرداخت:

هدیه این طرح به صورت اتوماتیک فعال نخواهد شد و مشمولان طرح می‌بایست با شماره‌گیری یک کد، هدیه را فعال نمایند.

مشترکین، از زمان پرداخت قبض تا پایان همان ماه امکان فعال‌سازی و استفاده طرح را خواهند داشت.

این طرح با کد دستوری *۱۰*۱۱۵# با عنوان هدیه شتاب در پرداخت ارائه می‌شود.

مشترکین برای فعال کردن هدیه شتاب در پرداخت باید در همان روزی که قصد استفاده از مکالمه رایگان یا افزایش امتیاز باشگاه فیروزه‌ای را دارند، از کد دستوری *۱۰*۱۱۵# برای فعال‌سازی طرح استفاده کنند.

مدت اعتبار مکالمه یا اینترنت هدیه شتاب در پرداخت به مدت ۲۴ ساعت از تاریخ فعال‌سازی می‌باشد.

راهنمای طرح بر روی کد دستوری *۱۰*۱۱۵۹# قابل مشاهده است.

درخواستکد دستوری

فعالسازی ۲۴ ساعت مکالمه رایگان درون شبکه*۱۰*۱۱۵۱#

فعالسازی ۲ گیگابایت اینترنت یک روزه رایگان*۱۰*۱۱۵۲۱#

فعالسازی ۷۵ امتیاز باشگاه فیروزه ای*۱۰*۱۱۵۳#

دریافت راهنما*۱۰*۱۱۵۹#

 

قوانین کلی طرح شتاب در پرداخت همراه اول

در صورتی که مشترکین قبض پایان دوره خود را تا ۶ ام همان ماه به صورت غیرحضوری پرداخت کنند، پیامکی حاوی مشمولیت وی در طرح شتاب در پرداخت دریافت خواهند کرد که مهلت زمان فعال نمودن هدیه به وی اعلام می‌شود. مشترکین از لحظه فعال‌سازی هدیه یک روز مکالمه یا اینترنت رایگان، ۲۴ ساعت فرصت دارند که از آن استفاده کنند. این چهارمین طرح از ۱۱ طرح کد مکالمه رایگان همراه اول بود.

 

۶. طرح های تخفیف مکالمه همراه اول

این طرح مختص مشترکین دائمی می‌باشد که طی آن مشترکین می‌توانند به انتخاب خود با فعال کردن یکی از بسته‌های ۳۰% تخفیف و یا ۵۰% تخفیف برای هر دقیقه مکالمه داخل شبکه‌ای، از تعرفه کمتری در هر دقیقه از مکالمات داخل شبکه بهره‌مند شوند.

بستهمیزان تخفیف در هر دقیقه مکالمه داخل شبکههزینه فعالسازی ماهانه (ریال)اعتبار زمانی طرح

۳۰%  تخفیف۳۰%  تخفیف۵۰,۰۰۰یکماهه

۵۰%  تخفیف۵۰%  تخفیف۲۰۰,۰۰۰یکماهه

 

شرایط طرح تخفیف مکالمه:

اعتبار بسته‌های اعلام شده ۳۰ روز است. این تعرفه‌ها صرفا برای مکالمات داخل شبکه اعمال می‌شود. مشترک امکان فعال کردن دو بسته از دو نوع متفاوت به صورت هم‌زمان را ندارد. در صورت عدم تمایل مشترک به تمدید بسته، بسته تا مهلت زمانی ماهانه فعال می ماند ولی در سررسید آن غیرفعال می‌شود و به مشترک پیامکی مبنی بر غیرفعال‌سازی بسته ارسال خواهد شد.

 

درگاه ارتباطی طرح تخفیف مکالمه:

مشترکین دائمی همراه اول برای دریافت بسته‌ها باید ثبت نام نمایند. فعال‌سازی، غیرفعال‌سازی و همچنین بررسی وضعیت بسته‌ها از طریق درگاه اس‌ام‌اس با سرشماره ۸۰۶۱ و درگاه USSD با کددستوری *۱۰*۳۳۵# طبق جدول زیر قابل انجام است.

 

فعالیتدرگاه SMS سرشماره ۸۰۶۱درگاه SMS (سامانه جامع)درگاه  USSD

فعالسازی بسته ۳۰% تخفیف۱ لاتین۳۳۵۱*۱۰*۳۳۵۱#

فعالسازی بسته ۵۰% تخفیف۲ لاتین۳۳۵۲*۱۰*۳۳۵۲#

لغو تمدید خودکار بسته۸ لاتین۳۳۵۸*۱۰*۳۳۵۸#

راهنما۹ لاتین۳۳۵۹*۱۰*۳۳۵۹#

وضعیت طرح و اعلام تخفیف۰ لاتین۳۳۵۰*۱۰*۳۳۵۰#

این پنجمین طرح کد مکالمه رایگان همراه اول بود.

۷. طرح روزهای گرم حرفی همراه اول -کد مکالمه رایگان همراه اول

معرفی طرح روزهای گرم حرفی: این طرح از اول دی ۱۳۹۳ شروع و تا اطلاع ثانوی ادامه خواهد داشت. بر اساس این طرح، کلیه مشترکین دائمی و اعتباری می‏‌توانند با پرداخت ۱۵,۰۰۰ ریال از ۶۰ دقیقه مکالمه درون‌شبکه‌ای از ساعت ۷ صبح تا ۲۳ بهره‌مند شوند.

شرایط طرح روزهای گرم حرفی:

مهلت استفاده از ۶۰ دقیقه مکالمه، پس از فعال‌سازی طرح شروع شده و تا ساعت ۲۳ همان روز ادامه دارد.

مدت زمان ۶۰ دقیقه مکالمه می‏‌تواند در چند تماس مصرف شود و اجباری نیست که حتما یک تماس ۶۰ دقیقه‏‌ای باشد.

هر مشترک می‏‌تواند در طول روز فقط یکبار از بسته استفاده کند.

تخفیف مشترکین بعد از زمان ثبت نام محاسبه خواهد شد.

هزینه طرح برای کاربران دائمی و اعتباری یکسان است و برابر ۱۵,۰۰۰ ریال می‌باشد.

 

برخی از دوره های در حال اجرا عبارتند: 


آموزش تعمیر گوشی موبایل


اموزش تعمیرات برد الکترونیک


آموزش تعمیرات لوازم خانگی در تهران


دوره آموزش تعمیرات پکیج


آموزش نصب کولر گازی فنی و حرفه ای


آموزش برق ساختمان درجه 1


آموزش سیم پیچی موتور تک فاز

 

 

فعالیتدرگاه پیامکی ۸۰۶۴درگاه پیامکی ۹۸۱۰+درگاه کد دستوری

استعلام وضعیت بسته (مشترکین اعتباری)ارسال عدد ۰ (لاتین)۳۳۶۰*۱۰*۳۳۶۰#

استعلام باقیمانده بسته (مشترکین دائمی)ارسال عدد ۰ (لاتین)۳۳۶۰*۱۰*۳۳۶۰#

خرید بستهارسال عدد ۱ (لاتین)۳۳۶۱*۱۰*۳۳۶۱#

۸. طرح مکالمه همراهی همراه اول -کد مکالمه رایگان همراه اول

در طرح مکالمه همراهی به هریک از مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول یک بسته مکالمه یک ماهه، متناسب با الگوی مصرف وی شامل دقایق مشخصی از مکالمه درون شبکه (همراه اول و تلفن ثابت) با قیمتی ویژه و مقرون به صرفه پیشنهاد می‌شود. مشترکین همراه اول می‌توانند با شماره‌گیری *۱۰۰۰*۱# بسته مکالمه همراهی خود را رویت نموده و پس از تایید، آن را فعال نمایند. مبلغ بسته های مکالمه برای مشترکین اعتباری، از اعتبار ایشان کسر می‌گردد و برای مشترکین دائمی، در صورتحساب دوره منظور می‌گردد.

سرویسکد  (USSD)

مکالمه همراهی*۱۰۰۰*۱۱#

استعلام وضعیت بسته پیامک همراهی*۱۰۰۰*۱۰#

راهنما*۱۰۰۰*۹#

 

۹. طرح فروش ویژه سیم کارت دائمی همراه اول

معرفی طرح: طبق این طرح در تابستان ۱۴۰۰ سیم‌کارت دائمی همراه اول را می‌توانید با ۴۰% تخفیف و به قیمت ۱۰۰ هزار تومان تهیه کنید. همچنین طبق این طرح با خرید یک سیم کارت دائمی می‌توانید از بسته خوش‌آمد ۳۰ گیگابایت اینترنت ۱ ماهه، ۶ ماه مکالمه درون شبکه‌ای نیم‌بها و ماهانه ۱۰۰ پیامک هدیه به مدت ۶ ماه استفاده کنید.

نحوه خرید سیم‌کارت همراه اول: برای خرید سیم‌کارت دائمی همراه اول می‌توانید به فروشگاه آنلاین همراه اول و یا مراکز فروش و خدمات همراه اول مراجعه کنید.

خرید غیرحضوری با ارسال رایگان: مشترکین می‌توانند با خرید غیرحضوری از فروشگاه آنلاین همراه اول، که پیشنهاد می‌کنیم در ایام کرونا انتخاب اول شما باشد، سیم‌کارت خود را درب منزل و بدون هزینه ارسال تحویل بگیرید.

 

۱۰. طرح تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی همراه اول – کد مکالمه رایگان همراه اول

معرفی سرویس: اگر سیم‌کارت اعتباری همراه اول دارید و مایل به تبدیل سیم‌کارت اعتباری خود به دائمی هستید، می‌توانید با استفاده از یکی از روش‌هایی که در ادامه اشاره می‌شود بدون نیاز به خرید سیم‌کارت جدید، سیم‌کارت اعتباری خودتان را با همان شماره به دائمی تبدیل کنید.

هزینه تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی: هزینه این تبدیل ۱۰۰,۰۰۰ تومان است که ۳۶,۰۰۰ تومان آن به عنوان تضمین پرداخت می‌گردد.

 

۱۱. طرح خوش آمد سیم کارت دائمی همراه اول

این بسته بلافاصله پس از تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی برای مشترک فعال شده و قابل استفاده می‌باشد.

بسته اینترنت ۳۰ گیگابایت به مدت ۱ ماه

تخفیف ۵۰ درصدی تعرفه مکالمه درون‌شبکه‌ای به مدت ۶ ماه

در زمان تغییر، سیم‌کارت اعتباری باید در شرایط فعال باشد.

شرایط و مدارک لازم: مراجعه حضوری مالک سیم‌کارت، اصل کارت ملی و سیم‌کارت فعال و همچنین تکمیل و امضای فرم مربوطه

فقط شخصی که شماره تلفن همراه در سیستم اطلاعات مشترکین، به نام او ثبت شده است اجازه تبدیل شماره تلفن همراه از اعتباری به دائمی را دارد.

در صورت داشتن اعتبار بیش از هزینه تبدیل شماره تلفن همراه، این مبلغ در اولین دوره صورتحساب، به حساب بستانکاری مشترک انتقال می‌یابد.

بسته‌های مصرفی فعال با مدت زمان باقی‌ مانده، پس از تبدیل، به شماره تلفن همراه دائمی منتقل می‌گردد ولی اعتبار هدیه انواع شارژ اعم از شارژ فوق‌العاده، جوانان، بانوان و … به شماره تلفن همراه دائمی منتقل نمی‌گردد.

مشترکین پس از تبدیل شماره تلفن همراه اعتباری به دائم به میزان ۶ ماه امکان نقل و انتقال شماره تلفن همراه دائمی خود را ندارند.

تبدیل شماره تلفن همراه اعتباری به دائمی به هیچ وجه بازگشت‌پذیر نمی‌باشد.

پس از طی فرآیند تبدیل، مشترک تلفن همراه اعتباری به مشترک تلفن همراه دائمی تبدیل می‌شود و ازین به بعد مفاد قرارداد اشتراک تلفن‌های همراه دائمی مابین شرکت و مشترک حاکم خواهد بود.

قابل ذکر است که مشترکین دارای سیم‌کارت‌های دیتا، درسا و انارستان، سازمانی، گردشگری، زائر، حقوقی، همگانی و روستایی نمی‌توانند سیم‌کارت اعتباری خود را به دائمی تغییر وضعیت دهند.

 

درگاه‌های ارائه سرویس -کد مکالمه رایگان همراه اول

مشترکین می‌توانند با ورود به فروشگاه آنلاین همراه اول، نسبت به تبدیل سیم‌کارت اعتباری خود به دائمی اقدام کنند. همچنین مشترکین دارای گوشی‌های اندرویدی می‌توانند در آخرین نسخه اپلیکیشن همراه من سیم‌کارت اعتباری خود را به دائمی تبدیل کنند.

 

سیم‌کارت دائمی جوانان

از ۱۶ دی ۹۸ برای جوانان ۱۸ الی ۲۵ سال که تا کنون سیم‌کارت دائمی همراه اول به نامشان نبوده است، سیم‌کارت دائمی همراه اول با ۵۰% تخفیف به قیمت ۸۰ هزار تومان و ۴۰ گیگابایت بسته اینترنت هدیه ۳۰ روزه، ۶ ماه مکالمه درون شبکه‌ای نیم‌بها و ماهانه ۱۰۰ پیامک رایگان به مدت ۶ ماه ارائه می‌شود.

 

نحوه خرید سیم کارت:

متقاضیانی که تا کنون مشترک هیچ یک از اپراتورها نبوده‌اند یعنی سیم‌کارتی به نامشان نبوده است، می‌توانند از طریق مراجعه به فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های همراه اول با ارائه کارت ملی سیم‌کارت خود را دریافت نمایند.

آن دسته از متقاضیانی که هم اکنون حداقل مشترک یکی از اپراتورها هستند می‌توانند از طریق مراجعه به فروشگاه‌ها ، نمایندگی‌ها و دفاتر همراه اول و یا نشانی اینترنتی shop.mci.ir به صورت غیرحضوری و بدون هزینه ارسال سیم کارت خود را دریافت کنند.

 

نکات مهم:

این طرح شامل جوانان ۱۸ تا ۲۵ سال می‌شود که تاکنون سیم‌کارت دائمی همراه اول به نام آنها نبوده است. خرید و فعال‌سازی سیم‌کارت به ازای هر کد ملی یک بار امکان‌پذیر می‌باشد.

مبلغ شارژ (ریال)مبلغ شارژ هدیه (ریال)مبلغ کل شارژ (ریال)مدت اعتبار مبلغ کل شارژ (روز)

۵۰۰۰۰۵۰۰۰۵۵۰۰۰۵

۱۰۰۰۰۰۱۵۰۰۰۱۱۵۰۰۰۷

۲۰۰۰۰۰۵۰۰۰۰۲۵۰۰۰۰۱۵

۵۰۰۰۰۰۱۵۰۰۰۰۶۵۰۰۰۰۲۰

۱۰۰۰۰۰۰۳۵۰۰۰۰۱۳۵۰۰۰۰۳۰

 

مدت اعتبار ذکر شده در جدول، شامل میزان کل شارژ (شارژ اصلی و شارژ هدیه) است و پس از تمام شدن مدت اعتبار تعیین شده، شارژ اصلی به علاوه شارژ هدیه منقضی می‌شود. شارژ هدیه شامل مکالمات داخل شبکه (همراه اول و تلفن ثابت)، پیامک و دیتا با تعرفه آزاد می‏‌شود، در نتیجه امکان خرید بسته با استفاده از شارژ هدیه وجود نخواهد داشت. امکان انتقال اعتبار با شارژ فوق‌العاده امکان‌پذیر نمی‌باشد.

مکالمه رایگان همراه اول – کد مکالمه رایگان همراه اول – ترفند مکالمه رایگان همراه اول – کد مکالمه رایگان روزانه همراه اول – طرح مکالمه رایگان همراه اول اعتباری – کد ۱۵ دقیقه مکالمه رایگان همراه اول – کد مکالمه رایگان ماهانه همراه اول اعتباری – مکالمه رایگان همراه اول – کد مکالمه همراه اول – مکالمه همراهی همراه اول – کد فعال سازی مکالمه رایگان همراه اول – هدیه تولد همراه اول – بسته مکالمه همراهی همراه اول – کد فعال سازی مکالمه رایگان همراه اول – کد فعال سازی هدیه یک روز مکالمه رایگان همراه اول – کد شارژ رایگان همراه اول میخوام – کد فعال سازی مکالمه رایگان همراه اول – هدیه پرداخت قبض همراه اول – هدیه تولد همراه اول – شارژ بانوان همراه اول – شبهای روشن همراه اول


آردینی اوخو
پنجشنبه 22 مهر 1400
بؤلوملر :

سیم پیچی و الکتروموتور شهر اینترنتی تهران

0 گؤروش
یازار:‌

هنگامی که چراغ هشداردهنده که بر روی صفحه کیلومتر شما قرار گرفته و عموما هم به شکل یک باتری است، روشن شود و عبارت ALT و GEN را نمایش دهد، نشان­ دهنده خرابی در دینام خودرو است. معمولاً بر روی دوربین آیفون تصویری در پنل خارجی یک شیشه محافظ قرار داده شده است تا آب، گرد و خاک به داخل دوربین نفوذ نکرده و باعث خرابی آن نشود. زمانی که «زنوب گرام» (Zénobe Gramme) یک دینام چرخشی به یک واحد مشابه دیگر متصل کرد تا به عنوان یک موتور کار کند. سیم پیجی به شکل کلی از کلاف های الکترو موتور به دو شکل کلاف که متحد المرکز و کلاف مساوی تشکیل می شود . در این صورت دیگر مجبور نیستیم لوله گذاری را به صورت روکار انجام داده و از زیبایی محیط داخلی ساختمان بکاهیم. پنل خارجی آیفون تصویری از قسمت های مختلفی از جمله یک صفحه فلزی ساخته شده از آلیاژ آلومنیوم و تعدادی دکمه به تعداد طبقات ساختمان به منظور به صدا درآوردن زنگ گوشی در یکی از طبقات یا واحدها تشکیل شده است. پس از اطمینان از مناسب بودن سیم بندی و عایق ها و نوار پیچی ، باید موتور را برای لاک زدن اماده کرد.

آموزش سیم پیچی دینام کولر

مثلا 380/220. ولتاژ کمتر نشانگر ولتاژ هر کلاف خواهد بود، بنابراین باید اتصال موتور طوری انجام شود که ولتاژ بیشتری به آن نرسد، یعنی این موتور به صورت ستاره کار خواهد کرد. ۵. هر 10 روز تا دو هفته یک بار در صورت نیاز، آب سینی را تعویض و در حد نصف استکان شوینده به آن اضافه کنید. بنابر این میتوان گفت توان الکتریکی تولید شده در استاتور تا حد زیادی به مقدار نیروی مغناطیسی آرمیچر وابسته است، به همین خاطر یک رگلاتور الکتریکی که به آن آفتامات نیز میگویند دائما جریان الکتریکی ورودی آرمیچر را کنترل میکند تا ولتاژ و جریان خروجی استاتور را در حد معینی نگاه دارد. مواد نیمه هادی با توجه به ویژگی منحصر به فردی که دارند در بسیاری از قطعاتی که رفتار آنها به صورت الکتریکی کنترل میشوند مورد استفاده قرار میگیرند. سیم سفید رنگ مخصوص انتقال تصویر از دوربین پنل خارجی به مانیتور داخل ساختمان می باشد. جهت عیب یابی ژنراتور لازم است از طرز کار ژنراتور و ساختمان ژنراتور اطلاعات کسب کنیم.

معمولا، در موتوری که دارای سیم پیچ با حلقه های اتصال کوتاه شده است، پکیج اموزش سیم پیچی   پس از مدت کوتاهی سیم پیچی اتصال کوتاه شده آن کاملا خراب خواهند شد. دکمه دیگری بر روی پنل داخلی آیفون قرار داده شده که می توان بدون اینکه اتصال برق آن را قطع یا وصل کنیم، آیفون را روشن و خاموش کنیم. یک عدد ال ای دی بر روی گوشی آیفون تصویری وجود دارد که نشان می دهد آیفون روشن است یا خاموش. اما در سیم کشی آیفون تصویری لازم است تا گوشی آیفون از برق 220 ولت تغذیه کند، در غیر این صورت آیفون روشن نمی شود. شما می توانید با داشتن این کد از تخفیفات ویژه ای که این مرکز و برخی از مراکز دیگر(فروشگاه ها ، مراکز تفریحی ، فرهنگی و غیره)برای اعضای دارای دابی کد در نظر گرفته اند، بهره مند گردید. ابتدا سرعت موتور الکتریکی را در نرم افزار سیم پیچی انتخاب کنید.سپس تک فاز یا سه فاز بودن موتور الکتریکی خود را انتخاب نمایید.بعد از مشخص نمودن تعداد فاز موتور الکتریکی که میخواهید طراحی دیاگرام سیم پیچی آن را انجام دهید تعداد شیار و همچنین تعداد طبقات آن را انتخاب نمایید.اگر گزینه یک طبقه را انتخاب کرده اید روی گزینه رسم نقشه موتور کلیک کنید و اگر گزینه دو طبقه را انتخاب نموده اید شما میتوانید هارمونیک مورد نظرتان را برای حذف کردن هم انتخاب کنید تا طراحی سیم پیچی مورد نظرتان را طبق حذف آن هارمونیک رسم کنید.

همچنین از یک عدد دوربین از نوع CCD برای انتقال تصویر به مانیتور داخل واحدها در آیفون های تصویری استفاده می شود. کاربرد دیگر سیم نایلونی کسری میتوان به عنوان سیم سیار نیز استفاده کرد منتها نباید از این سیم انتقال برق زیادی گرفت چون نسبت به سایر سیمهای برق ضعیفتر میباشد. ولی من راه سادشو خدمتتون میگم: مقاومت اهمی (با اهم متر) سیم پیچ چپ و راست موتور مشابه است که موتور سیم پیچ آلومینیوم اهم بیشتری نسبت به سیم پیچ مسی داره که تشخیص تو این روش صد در صدی نیست. احتمالا پرهها و داخل حلزونی پر از خاک و گل خواهد بود، پس در شستن این بخش دقت بیشتری داشته باشید. اطراف پنل خارجی را نواری پلاستیکی محصور کرده است تا از نفوذ آب به داخل پانل جلوگیری شود. چنانچه آیفون تصویری شما به دوربین دید در شب مجهز باشد، تعدادی ال ای دی های مادون قرمز نیز بر روی پنل خارجی آن وجود دارند تا تصویر در شب قابل تشخیص و واضح باشد. در این دوربین ها لنز دوربین ثابت بوده و در زمان نصب باید دقت کنیم که پنل خارجی را به شکلی بر روی دیوار قرار دهیم که در معرض نور شدید خورشید نباشد تا تصویر به صورت واضح به داخل واحدها انتقال داده شود.

آردینی اوخو
سه شنبه 20 مهر 1400
بؤلوملر :

راهنمای کنترل کولر گازی جنرال لبخندی

0 گؤروش
یازار:‌

آیا شما هم به دنبال اخذ اطلاعات مورد نیاز در خصوص کنترل کولر گازی جنرال  هستید؟ می دانید که دکمه های موجود در ریموت کنترل مربوط به کولر گازی جنرال طرح لبخندی چه وظایفی را دارند؟ شما می توانید جهت به دست آوردن دقیق ترین مطالب در خصوص راهنمای استفاده از ریموت کنترل کولر گازی جنرال لبخندی، این مقاله منتشر شده در مجتمع آموزشی فنی پویان را تا انتها مطالعه کنید.

معرفی و آشنایی با کولر گازی جنرال طرح لبخند 

با شروع شدن فصل تابستان، بسیاری از مردم در سراسر کشورمان به دنبال خرید و استفاده از باکیفیت ترین و مدرن ترین انواع کولرهای گازی هستند تا بتوانند هوای مطلوبی را در محیط زندگی و کار خود به وجود آورده و از این طریق بر گرما تابستان فائق شوند. یکی از بهترین انواع کولرهای گازی را، کولر گازی جنرال طرح لبخندی شکل داده است که یکی از پرفروش ترین انواع کولرهای گازی موجود در بازار می باشد که شرکت جنرال جهت طراحی و تولید این محصول خود، از فناوری نوین و به روزی استفاده کرده است تا بتواند یکی از متفاوت ترین انواع کولرگازی ها را برای مشتریان خود به ارمغان آورد.

استفاده از کولر گازی جنرال طرح لبخندی می تواند مزیت های بسیار زیادی را داشته باشید که از مهمترین آنها می توان به اشغال فضای کمتر، کارایی فوق العاده و داشتن ریموت کنترل اشاره کرد. با خرید کولر گازی جنرال طرح لبخندی نه تنها می توانید به راحتی روزهای گرم تابستان را پشت سر بگذارید، بلکه می توانید از بهترین فناوری و تکنولوژی موجود در جهان نهایت استفاده را داشته باشید. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد راهنمای کنترل کولر گازی جنرال لبخندی توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.


راهنمای ریموت کولر گازی جنرال لبخندی

راهنمای کنترل کولر گازی جنرال لبخندی

همانطور که در قسمت قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، در حال حاضر بسیاری از افراد به دنبال راهنمای کنترل کولر گازی جنرال لبخندی هستند تا بتوانند بهترین استفاده را از این دستگاه برای خود به ارمغان آورند. شما نیز می توانید بدون هیچ گونه نگرانی، کولر گازی جنرال طرح لبخندی مورد نظر خود را تهیه کرده و آن را در ساختمان تان نصب کنید.

برای کسب اطلاعات در خصوص راهنمای استفاده از ریموت کنترل کولر گازی جنرال لبخندی نیز می توانید با همکاران حرفه ای ما از وب سایت آموزشگاه فنی پویان در ارتباط بوده و از این طریق راهنمایی های مورد نیاز خود را به دست آورید. با اخذ مطالب لازم در زمینه راهنمای کنترل کولر گازی جنرال لبخندی، می توانید دمای منزل خود را کنترل کرده و از هدر رفتن انرژی نیز جلوگیری نمایید.

 

همچنین کولرگازی های مذکور دارای یک سری از مهمترین آپشن ها هستند که اگر بتوانید این راهنمایی ها را به دست آورید، می توانید به بهترین شکل ممکن از این آپشن ها بهره مند شوید. برای همین منظور نیز سعی داریم تا در خصوص دکمه های تعبیه شده بر روی ریموت کنترل کولر گازی جنرال طرح لبخندی توضیحات بیشتری را ارائه دهیم.


توضیحاتی در مورد کنترل کولر گازی جنرال لبخندی

 

دکمه های موجود در ریموت کنترل: راهنمای کنترل کولر گازی جنرال لبخندی

برای به دست آورد اطلاعات در زمینه راهنمای کنترل کولر گازی جنرال لبخندی ، پیشنهاد می کنیم که با دکمه های موجود بر روی ریموت کنترل از نزدیک آشنا شوید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن اقدام به استفاده از کولر گازی جنرال طرح لبخندی خود نمایید. از مهمترین دکمه های موجود در ریموت کنترل کولر گازی مذکور می توان به موارد زیر اشاره کرد:

دکمه روشن و خاموش

در راهنمای کنترل کولر گازی جنرال لبخندی حتما دکمه روشن و خاموش کردن را شناسایی کنید که این دکمه به رنگ قرمز بوده و بر روی آن از کلمه انگلیسی ON/OFF  استفاده شده است.

دکمه مود

دکمه مود که برخی از افراد به آن دکمه وضعیت عملکرد نیز می گویند. دکمه مود دارای ۵ حالت بوده که عبارتند از: عملکرد گرم کننده، عملکرد گردش هوا، عملکرد خودکار، عملکرد خنک کننده، عملکرد رطوبت زدایی. شما می توانید با فشار دادن این دکمه، حالت های مختلف مذکور را بر روی نمایشگر دیجیتال مورد مشاهده قرار دهید و با توجه به نیاز خود، یکی از این وضعیت ها را برای کولر گازی جنرال لبخندی خود انتخاب کنید.

دکمه سوینگ

توجه داشته باشید که پره های تعبیه شده ر پنل کولر گازی جنرال لبخندی، وظیفه منتشر کردن باد را دارد و اگر شما دوست دارید تا باد خارج شده از کولر به شکل عمودی انتشار پیدا کند، در این صورت کافی است این دکمه را فشار دهید. البته برای خارج کردن کولر گازی از این حالت نیز می توانید دوبار بر روی دکمه سویینگ فشار دهید.

دکمه فن

راهنمای کنترل کولر گازی جنرال لبخندی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد که از برای این امر نیز پیشنهاد می شود با دکمه های تعبیه شده ی بیشتری از نزدیک آشنا شوید. یکی از ای دکمه را، دکمه فن شکل داده است که افراد می توانند جهت تعویض هوای موجود در ساختمان خود از این دکمه استفاده نمایید. در صورتی که نیازی به باد خنک ندارید، می توانید از این دکمه استفاده کرده و اجازه دهید هوای محیط زندگی تان تعویض شود.

دکمه سرعت

یکی از پرکاربردترین دکمه های تعبیه شده در ریموت کنترل کولر گازی جنرال لبخندی را، دکمه سرعت شکل داده است که به راحتی می توانید سرعت منتشر شدن باد کولر را با کمک این دکمه تنظیم کنید. دکمه مذکور دارای چهار حالت اتوماتیک، زیاد، متوسط و کم می باشد. مقاله تخصصی پیشنهادی ما به شما:

راهنمای دکمه های ریموت کولرگازی جنرال لبخندی

 

دکمه هلث

دکمه هلث به رنگ زرد در ریموت کنترل کولر گازی جنرال لبخندی واقع شده است و وقتی شما این دکمه را فشار می دهید، شکل خورشید را بر روی صفحه ی دیجیتال کولرگازی مشاهده می کنید. با فشار دادن این دکمه می توانید دمای مطلوبی را در محیط زندگی خود به وجود آورید.

دکمه حالت خواب

از دیگر مهمترین دکمه های موجود در ریموت کنترل را دکمه خواب شکل داده که شما می توانید زمان خواب، این دکمه را فشار داده و اجازه دهید، کولرگازی مذکور، دمای اتاق خواب شما را تنظیم نماید.

دکمه تایمر

شما می توانید با فشار دادن دکمه تایمر روی ریموت کنترل کولر گازی جنرال لبخندی ، زمان مشخصی را برای روشن بودن کولر تعیین کنید و دستگاه بعد از اتمام رسیدن زمان مشخص شده، به شکل خودکار خاموش می شود. با بهره مندی از این دکمه می توانید در مصرف میزان انرژی نیز صرفه جویی لازم را داشته باشید.

دکمه فیلینگ

یکی از پرکاربردترین دکمه های تعبیه شده در ریموت کنترل کولر گازی جنرال لبخندی می باشد که وظیفه ی آن تغییر دادن دمای محیط زندگی شما می باشد برای متوقف کردن این فرایند می توانید دوبار بر روی این دکمه فشار دهید.

دکمه اسکرین

این دکمه مناسب برای روشن و خاموش کردن ال ای دی کولر گازی جنرال لبخندی در شب هنگام می باشد و شما می توانید به راحتی در تاریکی نیز تنظیمات مربوط به کولر گازی خود را انجام دهید. مقاله تخصصی پیشنهادی ما به شما:

شما می توانید با کمی دقت و توجه به راحتی راهنمای کنترل کولر گازی جنرال لبخندی را در اختیار داشته و از این دستگاه تهویه مطبوع به بهترین شکل ممکن استفاده نمایید.


بررسی و راهنمای ریموت کولر گازی جنرال لبخندی

 

دفترچه مربوط به کولر گازی جنرال

جالب است بدانید که برای راهنمای کنترل کولر گازی جنرال لبخندی می توانید به دفترچه راهنمای استفاده از کولر گازی جنرال لبخندی نیز مراجعه کرده و از این طریق بهترین اطلاعات را به دست آورید. بنابراین توصیه می شود که در خرید و استفاده از کولرگازی مذکور حتما به دفترچه راهنمای کنترل کولر گازی جنرال لبخندی، توجه لازم را داشته باشید.

همچنین می توانید با مراجعه به دفترچه ی مذکور، اطلاعات بیشتری را در خصوص نحوه ی نگهداری و نصب کولر گازی جنرال لبخندی نیز به دست آورید. شما نیز حتما قبل از استفاده از کولر گازی جنرال لبخندی خود، با تمام دکمه های تعبیه شده در ریموت آن آشنا شوید تا بتوانید لذت کافی را از این فناوری جدید، برای خود به ارمغان آورید.

 

اهمیت و حساسیت نگهداری از کنترل مربوط به کولر گازی جنرال

حال که در خصوص راهنمای کنترل کولر گازی جنرال لبخندی اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورید، بهتر است که نهایت تلاشتان نیز انجام دهید تا به بهترین شکل ممکن از ریموت کنترل این کولرگازی نیز نگهداری کنید. کوچکترین آسیب یا ضربه به ریموت کنترل کولر گازی مذکور می تواند مشکلات زیادی را در راهنمای کنترل کولر گازی جنرال لبخندی به وجود آورد.

در نظر داشته باشید که در صورت خرابی ریموت کنترل کولر گازی مذکور، مجبور هستید هزینه های بالایی را پرداخت کنید تا بتوانید آن را تعمیر کرده و یا ریموت جایگزینی را تهیه نمایید. همچنین ریموت کنترل کولر گازی جنرال لبخندی را از دسترسی کودکان خود دور نگه دارید تا تنظیمات مربوط به کولر تان با مشکل مواجه نشود.


اخذ راهنمای ریموت کولر گازی جنرال لبخندی

 

اخذ راهنمای استفاده از کنترل کولر گازی جنرال از آموزشگاه فنی پویان

اگر شما هم به دنبال دریافت اطلاعات جامع در خصوص راهنمای کنترل کولر گازی جنرال لبخندی هستید. پس یعنی یا تازه چنین دستگاهی خرید کرده اید و یا یکی از تعمیرکاران کولرگازی هستید. که میخواهید دانش خود را در این زمینه افزایش دهید. اگر به دنبال افزایش دانش خود هستید می توانید از همین وب سایت آموزشگاه فنی پویان اقدامات مورد نیاز را انجام دهید. و با متخصصان ما در ارتباط باشید تا بتوانید در زمینه جزئی ترین آیتم های آموزش کولر گازی نیز اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورید.

همکاران ما در آموزشگاه فنی پویان، سعی بر  آن دارند تا به شکل تمام وقت، خدمات بسیار بی نظیری را در خصوص آموزش کولرگازی برای شما ارائه دهند. همچنین می توانید مطالب درج شده در خصوص راهنمای ریموت کولر گازی جنرال لبخندی را از همین وب سایت پیش روی خود ذخیره کرده و در صورت نیاز به این مقاله مراجعه لازم را داشته باشید.

شما می توانید در صورت مواجه با هرگونه سوال یا مشکلی در استفاده از ریموت کنترل مربوط به کولر گازی جنرال طرح لبخندی، در همین صفحه کامنت بگذارید تا متخصصان ما جواب شما را به سرعت ارائه دهند.

 

برخی از دوره های در حال اجرا در آموزشگاه فنی پویان دوره های ، و … میباشند. برای اطلاع از تمامی دوره به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید.


برچسب: راهنمای کنترل کولر گازی جنرال لبخندی, کنترل کولر گازی جنرال طرح لبخند, آموزش ریموت کنترل کولر گازی جنرال طرح لبخند, راهنمای کنترل کولر گازی جنرال لبخندی r410, راهنمای کنترل کولر گازی جنرال طرح لبخند, کنترل کولر گازی, کنترل کولر گازی جنرال, راهنمای کنترل کولر گازی جنرال, راهنمای کنترل کولر گازی, راهنمای کنترل کولر گازی جنرال شکار طرح لبخند, برنامه ریموت کنترل کولر گازی جنرال طرح لبخند, راهنمای کنترل اسپیلت فوجی, کنترل کولر جنرال, کنترل کولر, راهنمای کنترل اسپیلت فوجی لبخندی, آموزش ریموت کنترل کولر گازی جنرال, راهنمای کنترل کولر گازی طرح لبخند, راهنمای کولر گازی جنرال, کنترل کولر گازی جنرال طرح لبخند 24000, کنترل کولر جنرال طرح لبخند, راهنمای کولر گازی جنرال طرح لبخند, راهنمای کنترل کولر جنرال لبخندی, تنظیمات کولر گازی جنرال طرح لبخند, راهنما کنترل کولر گازی جنرال طرح لبخند, راهنمای ریموت کنترل کولر گازی جنرال طرح لبخند, دکمه راهنمای ریموت کنترل کولر گازی جنرال طرح لبخند, کنترل کولر گازی جنرال شکار طرح لبخند, نحوه کار با کنترل کولر گازی جنرال طرح لبخند,

آردینی اوخو
یکشنبه 18 مهر 1400
بؤلوملر :